Nábor

FallenAngels      Fallen Angels nabírají PVP zaměřené hráče! 

Přihlaste se zde na fóru nebo se ozvěte některému z officerů ve hře!

Autor Téma: Lucca  (Přečteno 1003 krát)

Offline Lucca

• Rank #D
    • Zobrazit profil
Lucca
« kdy: únor 09, 2016, 09:53:17 odpoledne »
Tak se přidám i já. Nebudu asi tak obsáhlej jako Krasty, ale snad vypotím i něco kloudnýho.

Táááákže jmenuju se Libor, je mi 32 let (sakra to to letí) a bydlím na severu a to konkrétně v Mostě. Sem jsem se přistěhoval za tehdy přítelkyní, nyní manželkou před necelýma 3 rokama z Pardubic. Nestuduju (s tímhle věkem by to byla asi už ostuda), pracuju a to jako OSVČ. Nebudu Vás zatěžovat co dělám, jednak to stejně nikoho nezajímá a nejsme tu kvůli práci no ne? :)

Moje začátky u PC - psal se rok 1994 a kámoš měl doma NHL 93-94. Nevídanej masakr hra. Protože jsme měli zakázáno pořád sedět u PC, tak jeden hrál a druhej koukal, jestli nejedou rodiče a střídali jsme se u toho a jakmile se rodiče ukázali v dálce v autě.....natvrdo vypnout a dělat že se učíme. Sladké mládí :D
Do konce střední jsem to měl tak nějak na háku, byl jsem celkem aktivní v RL, ale pak se stalo něco co se stát asi mělo :D a tím něčím bylo L2 - free server - interlude (btw nejlepší klient) a tady se to zlomilo a já propadl MMO gamesám a dá se říct, že jsem od té doby nic jiného nehrál a asi ani hrát nebudu. U L2 jsem vydržel do roku 2009, kdy jsem poprvé zavítal na ofic u hry která začinala v Evropě a tou hrou byl Aion. V roce 2011 jsem si dal pauzu a zkoušel hry jako AoC, Mass Effect a tituly, které jsem měl na zabití času, než se objeví něco nového. A objevilo se :D Aion přešel pod GF a já si řekl, že si to dám od začátku a budu to ownit naprosto nevídaným způsobem. Založili jsme legii, nabrali asi 100 lidí a šlo se na PvP.
Jenže po čase to byla rutina, lognout udělat daily a bla bla bla a logout. No bavilo mě to již méně, než na počátku a tak jsem s tím praštil a teď jsem pln elánu do BDO. Takže witch a uvidíme co v těch prskavkách je :)

Z čiností mimo hry:

No teď mám dá se říct jedinou zálibu a tou je můj skoro 3 měsíční synek Oliver Adam a hlavně práce. Hudba - trance, chill dubstep, hej hou a to co se hraje v rádiu. Sakra když to čtu, kde je můj vyhraněnej styl v music?

Filmy - všechno co má hlavu a patu a nemusí z televize týct krev. A seriály (GoT, Vikings) to jsou moje pecky ;)

Black Desert Online EU

Lucca
« kdy: únor 09, 2016, 09:53:17 odpoledne »

Offline She

• Rank #D
    • Zobrazit profil
Re:Lucca
« Odpověď #1 kdy: Květen 06, 2016, 11:45:30 dopoledne »
Lucco, známe se z Aionu, že? :) Už je to teda pár let... ;)

23 Hostů, 0 Uživatelů
uživatelů
Stats
  • Celkem příspěvků: 30703
  • Celkem témat: 29155
  • Online Today: 29
  • Online Ever: 107
  • (Duben 09, 2018, 08:24:52 dopoledne )
Uživatelů online
Users: 0
Guests: 23
Total: 23