Nábor

FallenAngels      Fallen Angels nabírají PVP zaměřené hráče! 

Přihlaste se zde na fóru nebo se ozvěte některému z officerů ve hře!

Autor Téma: dYykA(Roxynka)  (Přečteno 570 krát)

Offline dyyka

• Rank #D
    • Zobrazit profil
dYykA(Roxynka)
« kdy: Duben 26, 2016, 11:50:20 dopoledne »
Taaakže z velké pracovní vytíženosti jsem se rozhodl taky něco sepsat. :D

Jmenuji se Honza a je mě 24 let, pocházím z malé prdele ve východních čechách.
Mám vystudovanou Grafiku a programování ale pracuju pro mezinárodní firmu jako Layoutor elektrických rozvaděčů.

Mé herní počátky začínají už na MS-DOS na titulech jako byla Duna, Prince of persia, první Warcraft a podobné.
Moje první online hra co jsem hrál byl Hidden and Dangerous 2 a Vietcong. Postupem času jsem se dostal k MMORPG a tím prvním a u kterého jsem vydržel nejdéle bylo Lineage 2.. Zde jsem se toulal po mnoha českých free servrech a nějakou chvíli poté hrál i na ofiku v Mighty Knights a poté skončil u Sillent Horror.
Jako další větší mmorpg jsem hrál evropskou Teru, nejdřív v NosMorte(kde jsem poznal dost členů FA ^^) a poté přešel do víc PVP orientované guildy Evul Smurfies. Ale jelikož evropskou Teru dost pos..... tak jsem poté šel hrát Guild Wars 2.
Zde jsem se přidal k jedné z top PVP guildě VOTF, kde jsme měnily celkem často servry protože většinou jsme server dostali do top wvw a bojovat proti Frantikum nikdo nechtěl. Po úžasném buffu arrowcartu a wvw rankingu jsme leavnuli GW2 a přešli na Arcehage, kde jsme dosáhli world first (eu+na) Kraken kill.
Chvíli před BDO jsem hrál ještě Blade and Soul.

Jinak kromě MMORPG hraji už pár let Path of Exile, ke kterému se při nových ligách na chvíli vracím.
Jsem fanoušek Final Fantasy série, kde můj nejoblíbenější díl je IX. Poslední půl rok vlastním PS4 ale popravdě jsem se k němu ani moc nedostal abych na něm něco hrál.

Kromě her se zajímám o zbraně a občas jezdím na střelnici (je to pěkně drahý koníček). Dále sleduji Anime, i když poslední dobou už to je spíš tak série za měsíc. Rád poslouchám hudbu, což je v podstatě většinu času co nespím, ale nemám žádný vyhrazený styl a je to podle nálady. Rád si zajdu s přáteli do kina na film a tak podobné věci.
Aaaa jak jste si určitě už všimly nejsem moc hovorný člověk. :D

Black Desert Online EU

dYykA(Roxynka)
« kdy: Duben 26, 2016, 11:50:20 dopoledne »

Offline Zahi

• Guild Members
  • Rank #D
    • Zobrazit profil
Re:dYykA(Roxynka)
« Odpověď #1 kdy: Duben 26, 2016, 12:08:27 odpoledne »
ty zide, ty mas PS4 a ani sa neozves? :D

Offline dyyka