Nábor

FallenAngels      Fallen Angels nabírají PVP zaměřené hráče! 

Přihlaste se zde na fóru nebo se ozvěte některému z officerů ve hře!

Autor Téma: Krasty  (Přečteno 1283 krát)

Offline Krasty

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
Krasty
« kdy: únor 05, 2016, 12:16:47 odpoledne »
Čau, jmenuju se Michal je mi 25, přezdívku mám Krasty už asi od 12let... vznikla původně z bráchovy přezdívky Kraťas a ta původně z našeho příjmení Kratochvíl, s klaunem to mělo co dělat až když sem začal chodit na němčinu a učitel byl blázen do simpsnů.....

Herní kariéra:

S pc sem se setkal asi v 9ti letech, docela mě to nadchlo i když to byl jen packman a dalších asi 5 her na DOSu, každopádně v té době to pro mě prioritní nebylo, byl jsem převážně venku (na vesnici) a když už jsem něco hrál tak to bylo u kamaráda který měl o dost lepší pc ... a byly to hry typu NFS 3, Master of orion, Jazz Jack Rabbit , a dálší neznámé tituly... První normálnější RPG nebo aspoň já to považuju za rpg protože si tam vyberete hrdinu oblíkáte ho do armoru vylepšujete staty a tak bylo Diablo 1 na ps 1 a hned v co-op s bráchou nebo kámošem... takhle to šlo pár let.

Nakonci základky jmse dostali s bráchou první PC na tu dobu celkem kvalitní, ale bez internetu, takže všude vypálené cd a různé typy her (Wolfenstein, Heroes 4, Disciples 1, NHL 2001, CoD1 CoD2, Medal of honor, Rome total war, Age of Empire Earth, Mitologi, Empires), ale pořád to nebylo ono hledal sem co bych mohl hrát.

Pak jsem se konečně dočkaly a byl nám zapojen net. Začal jsem s CoD2 po netu což mi vydrželo skoro dokonce střední, ale mimoto prázdniny před střední jsem narazil na Lineage 2 (dál už jen L2) C4 clienta a jelikož jsem hrál Cod2,Soldat na Gameparku tak jsem věděl že tam je i L2server to byl můj začátek hraní MMORPG. Na střední jsem oběvil pár nadšenců do L2 a prošel s nimi různými free servery, za těch pár let jsem mimo jiné když mě nebavilo lineage vyzkoušel i Ragnarok Online, Metin, 4Story, i chvíli wow na nějakém HR serveru, ale k žádné z těchto her sem se nikdy moc nevracel tak jako k L2 tu jsem hrál ještě před rokem :-D.

Další velký milník v MMorpg hrách pro mě byla Tera online kde jsem našel skupinu lidí se kterýma jsem si vykoušel power leveling stačilo nám asi 48h k tomu abychom ze 38lvlu tuším( to byl cap lvl v erly accesu) udělali max lvl 60, kde jsem nakonec jen já získal tu jedinou věc pro kterou jsem to dělali, čož byl titul: Prime ( za určitou clássu u mě Berserker Prime) který mohl mít jen ten kdo se první se svou classou dostal na lvl 60, od té doby jsem se zapřísáhl že už nikdy nebudu v grupě co plánuje no life power leveling, sice z toho plynulo nějaké uznání v guildě, ale nadruhou stranu osobně nerad dělám alty a ten svět jsme prolítli tak rychle že bych si musel udělat novou postavu aby to za to znovu stálo a nato už jsem neměl chuť ani náladu navíc se nám parta po pár týdnech rozpadla a já skončil s hrou.

Dále velkou hrou pro mě bylo Guild wars 2, tu už jsem si vychutnával expil prakticky solo což mi docela vyhovovalo, každopádně jsem hrál hlavně pvp nejdřív guildě Maori Haka a když se rozpadla tak posléze s partou 4 lidí převážně slováků kteří si říkali MOJO byli to dobré časy hru jsme si užívali i vyhrávali docela dost pvp turnajů, kdyby byl pvp koncept v lepším stylu tak si myslím že bych u toho vydržel dodnes.

poté sem prošel pár dalších větších mmo jako The Secret world,the Elder scrolls online, Wildstar, Archeage, ale ani jedno z těchto mmo mi nevydržrlo víc jak 4 měsíce.

Koníčky mimo hraní PC her:

Asi největším koníčkem je vaření (většinou teda nic moc složitého ale když už, tak to chutná :-D ), dále si rád přečtu nějaké dobré fantasy jako například knížky od Spakowského, nebo trilogii pana prstenu či harryho pottera, vášnivý čtenář tedy moc nejsem ale občas něco přečtu (momentálně čtu Game of Thrones :-)), určitě nesmí chybět Hudba, ale myslím že nemám nějakého jednoho oblíbeného autora spíš od všeho trochu dost toho mám tady ve své skupině na FB (https://www.facebook.com/KrastyhoPlaylist) , dále mám rád filmy hlavně  komedie, Fantasy, Horory, Psychologie, Mysteriozní ale nepohrdnu ani ostatními žánry, snad až na Muzikály u těch moc dlouho nevydržím :-D asi tak do první delší písně... , Dál nesmějí chybět Seriály & Anime,ale těch je tolik že to tu vypisovat asi nebudu možná časem :-D, dál rád chodím na procházky, občas zajedu na kolo, když to de tak sem rád i společenský takže nějaké priváty tahy po Praze a tak, to bude asi vše z mích koníčků.

Další info doplním až mě zase něco napadne :-)
« Poslední změna: únor 05, 2016, 03:04:54 odpoledne by Krasty »

Black Desert Online EU

Krasty
« kdy: únor 05, 2016, 12:16:47 odpoledne »

Offline Annuvin

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
Re:Krasty
« Odpověď #1 kdy: únor 10, 2016, 09:36:21 odpoledne »
Ty jo takove litanie seci... tolik prace sem si nedal ani se životopisem:D
In-game:
Thosaka Ema - Valkyrie
Thosaka Leleila - Witch (Hlavní alt:D)
Thosaka Tsuika - Ranger (PVP char:D)

Offline Krasty

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: únor 10, 2016, 10:38:21 odpoledne »
:D já to psal už jinde jen sem to ted upravil ... navíc mám dost času tak vymejšlím co se dá na zabavení :-D když neni žadné mmo...

Offline Krasty

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Duben 09, 2016, 08:30:10 odpoledne »
9.4.2016 LeveL : 55 (AP/DP : 105/188)

V plánu: Armor +15 Full grunil < +15 Boss Armor (sokety doplním) dále do +20 :-D
              Weapon +15Kzarka a +15 Nouver Shield
              Accessory Basilisk's Belt  - Fugitive Khalk's Earring 2x  - Ring of Crescent Guardian 2x - Ogre ring (+)

http://i.imgur.com/jJ0DAOz.png

Můj build na valkýru:
http://www.blackdeserttome.com/calculator/valkyrie/13923
« Poslední změna: Duben 09, 2016, 09:16:26 odpoledne by Krasty »

Offline Arty

• Guild Officers
  • Rank #B
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Duben 09, 2016, 08:50:03 odpoledne »
Nic moc plán, na to, že vypisuješ některé věci z Valencie, tak bys mohl mít plán aspoň věci na TRI, ne? :D

Offline Krasty

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Duben 09, 2016, 09:14:42 odpoledne »
ajo na to sem uplně zapomněl :-D .. jakože až to pude tak to je v planu taky no :-D

Offline Krasty

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: Duben 20, 2016, 01:10:59 dopoledne »
Update Grunil +15 :-)

http://i.imgur.com/MausjGj.png

Offline Attronach

• Rank #D
    • Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: Duben 20, 2016, 10:03:56 dopoledne »
Gratz, delal jsi forced nebo normal?

Offline Krasty

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: Duben 20, 2016, 11:04:01 dopoledne »
Gratz, delal jsi forced nebo normal?

něco force spíš ale ke konci od +13

66 Hostů, 9 Uživatelů
uživatelů
Stats
  • Celkem příspěvků: 225771
  • Celkem témat: 220147
  • Online Today: 109
  • Online Ever: 286
  • (červen 25, 2018, 08:42:14 dopoledne )
Uživatelů online