Nábor

FallenAngels      Fallen Angels nabírají PVP zaměřené hráče! 

Přihlaste se zde na fóru nebo se ozvěte některému z officerů ve hře!

Autor Téma: Rady do začátku  (Přečteno 3320 krát)

Offline Jirka81

• Guild Members
  • Rank #D
    • Zobrazit profil
Rady do začátku
« kdy: Březen 08, 2016, 12:21:51 odpoledne »
Ahoj,hra se mi sice ještě stahuje a ještě několik hodin stahovat bude, o to víc se zajímám o hru zatím teoreticky.Nechci zakládat nová témata a ptát se zbytečně na otázky,které už tu byly zodpovězeny.Forum jsem tak nějak prošel,jenže všechno se pročíst nedá,někdy se najde odpověď  na nějakou otázku v tématu,které s otázkou nemá ani nic společného.Viděl jsem videa od Rogua a poskytla hodně informací,ale pár věcí tam úplný nováček asi nenajde a věci které jsou pro ostříleného hráče tak běžné,že by se o nich ani nezmínil,můžou být pro nováčka nejasné.Já už pár her hrál,ale většinou jednoduché nebo byly v češtině a nebyly tak složité a propracované.Rád bych ze hry vytěžil už od prvních okamžiků maximum,věděl o všech vychytávkách,atd. Proto bych chtěl poprosit,jestli by byl někdo tak ochotný a vypracoval tu pro nováčky úplně přehledný návod,jak začít hrát hru co nejlépe a postupně i doplňovat nově zjištěné vychytávky,možná je toto někde v EN, tak popřípadě to přeložit přes nějaký šikovný překladač a umístit to sem. Jestli jsem to dobře pochopil,tak je korejký,ruský a nově EU server a na každém je hra trochu jiná. Mě konkrétně by zajímal právě ten EU,který neběží dlouho a tudíž o něm ještě na netu tolik info není a už vůbec ne v češtině.
Hned na začátek by mě třeba zajímalo,co obsahují ty balíčky,když si koupím hru,např Package - Housing Décor,Package - General items a jestli má cenu je otvírat nebo si je nechat neotevřené na kontě a nezmizí mi,protože ze  začátku asi budu mít málo místa v invu. Celkově jsem se z videa nedozvěděl,na co je vlastně dům a nábytek,jestli mi přidává nějaké bonusy.Taky třeba přehled všech těch bodů, pracovní a já nevím jaké ještě,tak u každého bodu napsat,jak je možné ho ve hře obnovit,co všechno se za ten určitý bod dá pořídit udělat a co z toho je nejvýhodnější a co naopak ne,aby nováček tyto body využil na maximum ke svému prospěchu. Pak třeba přehled těch nejlepších úkolů,které je výhodné udělat co nejdříve,popřípadě je nepřehlédnout,ze kterých jsou zajímavé odměny.Je toho samozřejmě víc,jenže pochybuji,že by někdo takový sloh,četl.Pokud ano,tak děkuji za případné rady.Ještě bych uvítal lepší rozepsání o classách,asi jsem moc náročný a vymýšlím si už moc,jsem trochu perfekcionista,no zatím jsem se ještě uplně nerozhodl,za koho budu hrát :)

Black Desert Online EU

Rady do začátku
« kdy: Březen 08, 2016, 12:21:51 odpoledne »

Offline Annuvin

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
Re:Rady do začátku
« Odpověď #1 kdy: Březen 08, 2016, 12:29:44 odpoledne »
na to koho hrát je nejlepší tohle.. s tím si musí vystačit každej podle mě.. http://blackdesertonline.eu/forum/index.php?topic=243.0

a pak co se týče rad do začátku, já doporučuju hned na začátku otevřít okno s Questama a v pravo nahoře si zatrhnout všechny  (ALL) questy, a jet pěkně pomalu a zjišťovat a oběvovat... ty questy ze základu projdou s člověkem všechny druhy craftingu a povolání, propojování nodů, pracování s workery, pořízení si baráku.. vše to tam je...
In-game:
Thosaka Ema - Valkyrie
Thosaka Leleila - Witch (Hlavní alt:D)
Thosaka Tsuika - Ranger (PVP char:D)

Offline Jirka81

• Guild Members
  • Rank #D
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Březen 08, 2016, 12:35:29 odpoledne »
No mně to právě nepomohlo,je to moc všeobecné,zajímalo by mě třeba aspon okrajově ohledně skilů.
Co se týče těch úkolů a že každému hru vysvětlí,ne každý třeba ovládá angličtinu,takže pro mě budou ukoly,kde budu muset číst,co mám dělat docela utrpení,jsem spíš na akci a na EN hry jsem na ukoly vždy využíval stručné návody v češtině.No třeba se tu nějaký fanda do hry najde,který by to pro nové hráče udělal.

Offline Annuvin

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Březen 08, 2016, 12:40:53 odpoledne »
nerad tě zklamu, ale podle mě se nic takové, v češtině, v nejbližší době neobjeví.. většina věcí co je tu, sepsali lidi z nudy při čekání na spuštění hry a od té doby nic moc.. každý má napilno:)
In-game:
Thosaka Ema - Valkyrie

Offline Jirka81

• Guild Members
  • Rank #D
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Březen 08, 2016, 12:45:19 odpoledne »
já to chápu,že to dá nějakou práci a každý asi radši ten čas věnuje hře,ale třeba nové videjko ze hry,kde by někdo při hraní třeba vysvětloval by stačilo. A s tou nerozhodností za co hrát jak koukám nejsem sám,dost lidí neví za co hrát a řeší se to ve více vláknech a je to pak nepřehledné

Offline Annuvin

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Březen 08, 2016, 12:53:55 odpoledne »
https://www.youtube.com/playlist?list=PLiIDj0gsjp3De_A5bcHGdoYm59CQ90FJr

Můžeš si prohlédnout rychlé guidy na všechny postavy od Hakuraie.. ale opět to nemáš v češtině...

On je vesměs problém s časem.. většina z nás pracuje.. a udělat takové 15 min video není na 15min ale i na pár hodin.. a člověk na to nemá čas.. přijde z práce a je rád že si může zahrát.. Roug to má yrčitě stejně..
In-game:
Thosaka Ema - Valkyrie

Offline Jirka81

• Guild Members
  • Rank #D
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: Březen 08, 2016, 01:20:24 odpoledne »
Já to chápu,byl to jen návrch,kdyby se do toho nějakému nadšenci chtělo,vím, že v EN je toho mraky,ale já neumím ani žbleptnout a co vím,nejsem tu sám takový...ještě by mě dost zajímalo,jak je to s těmi alty,co všechno sdílí s hlavní postavou a jestli si je mám hned pořídit kvůli těm bodům,za které na nich můžu něco vyrábět

Offline Annuvin

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: Březen 08, 2016, 01:25:07 odpoledne »
alty je dobré založit hned nazačátku, protože mají vlastní energii která se nabíjí i když jsou offline.. zatím co contribute pointy má společné celá family...
In-game:
Thosaka Ema - Valkyrie

Offline Annuvin

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: Březen 08, 2016, 01:26:13 odpoledne »
ještě máš možnost dojít na TS a když budeš potřebovat s něčím poradit vesměs se najdou lidi co ti poradí...:)
In-game:
Thosaka Ema - Valkyrie

Offline Jirka81

• Guild Members
  • Rank #D
    • Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: Březen 08, 2016, 01:42:24 odpoledne »
O TS jsem žádal v sekci případní další zájemci,zatím jsem ho nedostal

Offline Jirka81

• Guild Members
  • Rank #D
    • Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: Březen 08, 2016, 01:45:40 odpoledne »
Za tu vlastní energii mám tedy vyrábět na těch altech nějaké věci a ty pak mohu prodat nebo využít na hlavní postavě ?
a ty contribute body můžu získat tedy na altech a využívat je na hlavní postavě , a za co jej nejlepší je využít ?

Offline Arty

• Guild Officers
  • Rank #B
    • Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: Březen 08, 2016, 03:29:08 odpoledne »
Jirko, sám vidíš, jak je hra obsáhlá. Jen se podívej, jak dlouhá má roug videa a to rozebírá dost stručně... Ohledně postav, ti jen tak nikdo neudělá přehledné video. Každý má jiný názor a jiný styl hraní. Osobně jsem zkoušel jen pár postav, které mě zajímaly a zůstal jsem u jedné... Jestli tě zajímá, jak moc složitý popis postavy je, můžeš se podívat na můj "Guide" v sekci Warrior..... A stále tam je co dál rozebírat....
Hned z fleku ti nikdo nic neudělá, hra je v Evropě nová a nějaký ten pátek to potrvá, to "objevování"... Roug si dal práci, aby Vám všem vysvětlil takový zajimavosti, ještě před startem. :-)

Offline Jirka81

• Guild Members
  • Rank #D
    • Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: Březen 08, 2016, 03:34:59 odpoledne »
Ano,chtěl jsem to tu zmínit,na toho wara jak jsi to zpracoval,tak to je super práce,přesně takhle kdyby to bylo pro každou klasu,tak je to dokonalé a každý by se rozhodl za co hrát a věděl by i co a jak. Škoda,že mě war neláká,nerad se za někým honím ,radši útočím z dálky,ale podle tabulky zde,mi vychází nejlíp ranger-pvp-4, hrady-5

Offline Arty

• Guild Officers
  • Rank #B
    • Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: Březen 08, 2016, 03:41:08 odpoledne »
Ano,chtěl jsem to tu zmínit,na toho wara jak jsi to zpracoval,tak to je super práce,přesně takhle kdyby to bylo pro každou klasu,tak je to dokonalé a každý by se rozhodl za co hrát a věděl by i co a jak. Škoda,že mě war neláká,nerad se za někým honím ,radši útočím z dálky,ale podle tabulky zde,mi vychází nejlíp ranger-pvp-4, hrady-5
Zrovna na rangera pořádně žádný guide nepotřebuješ, myslím si, že je to jedna z nejlehčích class... A co se týče nějaké Meta hry, to se stejně budeš muset vše osahat... :D

Offline Jirka81

• Guild Members
  • Rank #D
    • Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: Březen 08, 2016, 03:49:43 odpoledne »
Tak to víš,že bych si to už dávno rád osahával, od včera to stahuju a nemůžu ted nic jinýho,než tady otravovat otázkama  :D

94 Hostů, 12 Uživatelů
uživatelů
Stats
  • Celkem příspěvků: 298492
  • Celkem témat: 289995
  • Online Today: 132
  • Online Ever: 286
  • (červen 25, 2018, 08:42:14 dopoledne )
Uživatelů online