Nábor

FallenAngels      Fallen Angels nabírají PVP zaměřené hráče! 

Přihlaste se zde na fóru nebo se ozvěte některému z officerů ve hře!

Autor Téma: Sadian  (Přečteno 577 krát)

Offline Sadian

• Rank #D
    • Zobrazit profil
Sadian
« kdy: únor 29, 2016, 12:40:28 odpoledne »
Ahoj všichni
Takže Jmenuji se Jirka. Je mi 32 a u MMO se motám už asi 12 roků.
První MMO co jsem kdy hrál byla Lineage2.
Následovalo Aion, Tera online. Bohužel ať už jsem hrál cokoliv vždycky jsem tu hru porovnával s L2 a nic na plat L2 byla prostě luxusní.
Takže jsem hodně velkej fanda týhle old time gamesi.
Od BDO si slibuji že by se právě mohlá L2 docela hodně přiblížit, takže pokud se tu hru nebude updatovat takovým způsobem, jako Aion, tak by to mohlo nám L2 přízrakům vydržet na poměrně dlouhou dobu.

Co se koníčků týká, tak před rokem jsem začal provozovat Aikido, který mě zatím hodně baví.
předtím jsem závodně vesloval ve svích 17 letech jsem si dokonce okusil jaké to je být vrcholovým závodníkem. Z čehož plyne že nejsem žádnej no-lifer.

Pracovně jsem OSVČ dělám pro Barrandovská studia a podílím se tam na výrobě ruzných filmových a nebo televizních dekorací, přičemž si za uspořené peníze buduji vlastní dílnu.

No docela rád by jsem se tu chtěl spolčit s někým, kdo by chtěl hrát v partě a to tak že by jsme se vždycky společně dohodli v kolik se sejdem ve hře a co budeme dělat.

Když jsme hrávali L2 , tak jsme to tímhle stylem dělali, a pro mě to bylo naprosto pohodový hraní.
Clan zatím nescháním, jelikož to vždycky dopadá tak že obzvlášt po startu hry rostou clany jeden za druhým, ale obvikle se tam nevytvoří taková ta správná parta a ti lidi sdílej pouze jméno clanu a nebo něáký obrázek což mě doslova zvedá ze židle. Jistě semnou hodně lidí bude souhlasit. To si raděj počkám až tu poznám něáké fajn lidi se kterýma by jsem si mohl občas zajít i někam do čajovny a nebo na něákou jinou akci pak pro mě má smysl budovat clany a nebo kdo ví co. :)

Kdyby tu byl někdo kdo je taky L2 Přízrak kontaktujte mě rád si pokecám s někým z mích časů :)

Black Desert Online EU

Sadian
« kdy: únor 29, 2016, 12:40:28 odpoledne »

Offline Caspira

• Rank #D
    • Zobrazit profil
Re:Sadian
« Odpověď #1 kdy: Březen 19, 2016, 04:11:16 odpoledne »
Sadian - Služebníci Zikelovi ze Spalatosu  ? Pokud ano tak tě zdravím :)

67 Hostů, 9 Uživatelů
uživatelů
Stats
  • Celkem příspěvků: 225770
  • Celkem témat: 220146
  • Online Today: 109
  • Online Ever: 286
  • (červen 25, 2018, 08:42:14 dopoledne )
Uživatelů online