Nábor

FallenAngels      Fallen Angels nabírají PVP zaměřené hráče! 

Přihlaste se zde na fóru nebo se ozvěte některému z officerů ve hře!

Autor Téma: Ukázka enchantění (jak nastackovat šanci na ench)  (Přečteno 882 krát)

Offline Cortigez

• Guild Members
  • Rank #B
  • "Oko za oko a svět bude slepý" Mahátma Gándhí
    • Zobrazit profil
Ukázka enchantění (jak nastackovat šanci na ench)
« kdy: únor 26, 2016, 10:29:32 dopoledne »
Tady je malá ukázka:

https://www.youtube.com/watch?v=CiR2UYu56p8

Jde vidět že dotyčný to nedělá po prvé - sem tam jsem měl potíže vnímat veškerou činnost  :D
Nestackuje to přes acessory které mají vyšší možnost neúspěchu (+ můžou "rupnout") ale např. přes boty.
Pokud už budete mít např. boty na +14 jak jste viděli tak se dá efektivně stackovat šance +věci vám aspoň zůstanou a můžete je třeba prodat je to ale o dost dražší co se týče blackstonu.
Jaký názor mají veteráni z BDO? Je lepší stackovat přes acessory nebo přes běžné věci které se dají sehnat u vendora ?

Black Desert Online EU

Ukázka enchantění (jak nastackovat šanci na ench)
« kdy: únor 26, 2016, 10:29:32 dopoledne »

Offline Arty

• Guild Officers
  • Rank #B
    • Zobrazit profil
Re:Ukázka enchantění (jak nastackovat šanci na ench)
« Odpověď #1 kdy: únor 26, 2016, 11:08:51 dopoledne »
Pěkné video.
Já si myslím, že s těma Botama to dělá velmi šikovně. Ono záleží, jak na tom budou ceny. Vemsi, že 2x accessorka může stát celkem cca 40 tisíc (na jeden stack) a u nás zezačátku bude Blackstone stát 100 - 200 tisíc.... (rovněž za jeden stack).... Tady záleží čistě na ekonomice v daný moment.... S těma accessories to jde hrozně pomalu, tady jak vidíš s těma botama a BS to jde velmi rychle. Jinak co se týče těch stacků... Tak je to věc náhody... (korejský RNG systém).... Někomu stačí vyplusovat +15 zbraň a pak si držet stacky od +15 až po +20.... A někomu nestačí ani 50 stacků na liverto, aby to dal na +14..... (AHOJ SUMČE) :D

Offline Cortigez

• Guild Members
  • Rank #B
  • "Oko za oko a svět bude slepý" Mahátma Gándhí
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: únor 26, 2016, 11:32:49 dopoledne »
Pěkné video.
Já si myslím, že s těma Botama to dělá velmi šikovně. Ono záleží, jak na tom budou ceny. Vemsi, že 2x accessorka může stát celkem cca 40 tisíc (na jeden stack) a u nás zezačátku bude Blackstone stát 100 - 200 tisíc.... (rovněž za jeden stack).... Tady záleží čistě na ekonomice v daný moment.... S těma accessories to jde hrozně pomalu, tady jak vidíš s těma botama a BS to jde velmi rychle. Jinak co se týče těch stacků... Tak je to věc náhody... (korejský RNG systém).... Někomu stačí vyplusovat +15 zbraň a pak si držet stacky od +15 až po +20.... A někomu nestačí ani 50 stacků na liverto, aby to dal na +14..... (AHOJ SUMČE) :D
Jo jo vím jen mi připadne že u těch acessorek je pak větší šance že se ti to podaří dát na + a všechny stacky jsou pryč. Při vyšších + ti to zase praskne a začínáš znova od začátku kdy máš zase vyšší šanci na + a takhle dokola kdežto tak jak to dělal on už pak máš item který ti dobře stackuje a můžeš ho používat na všechno ostatní :-) Jen je to hodně hodně drahé ale do budoucna se to asi vyplatí.
Ze začátku bude asi ench dost drahá záležitost. Až se pak zaplní časem trh tak klesne cena protože trh bude přesycený a bude větší nabídka než poptávka. Na začátku to bude naopak.
Koukám že SUMEC bude v takových věcech stejný "štastlivec" jako já :D Já štěstí taky nemám :-)

Offline Rosally

• Guild Members
  • Rank #C
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: únor 26, 2016, 09:05:24 odpoledne »
Zatím moc nechápu, je to na mě moc rychlý jdu to pustit ještě párkrát dokola...

29 Hostů, 0 Uživatelů
uživatelů
Stats
  • Celkem příspěvků: 30703
  • Celkem témat: 29155
  • Online Today: 29
  • Online Ever: 107
  • (Duben 09, 2018, 08:24:52 dopoledne )
Uživatelů online
Users: 0
Guests: 29
Total: 29