Nábor

FallenAngels      Fallen Angels nabírají PVP zaměřené hráče! 

Přihlaste se zde na fóru nebo se ozvěte některému z officerů ve hře!

Autor Téma: Náhled na WoW , pro ty co porovnávají s BDO a chtějí Raidy :-P  (Přečteno 2117 krát)

Offline Krasty

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
Náhled na WoW , pro ty co porovnávají s BDO a chtějí Raidy :-P
« kdy: únor 22, 2016, 11:48:32 dopoledne »
Sice sem wow nikdy nehrál, ale tenhle týpek to celkem dobře vysvětlil :-P

tady pokračování
« Poslední změna: únor 23, 2016, 05:43:41 odpoledne by Krasty »

Black Desert Online EU

Náhled na WoW , pro ty co porovnávají s BDO a chtějí Raidy :-P
« kdy: únor 22, 2016, 11:48:32 dopoledne »

Offline Guiny

• Rank #C
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Náhled na WoW , pro ty co porovnávají s BDO a chtějí Raidy :-P
« Odpověď #1 kdy: únor 22, 2016, 04:01:58 odpoledne »
Vystihl to přesně:). Mám chuť si zkopírovat okdaz a postovat ho kidům co brečí na nedostatek pve :)

Offline NoWay

• Rank #A
  • Nic tu není...
    • Zobrazit profil
    • BDO EU
« Odpověď #2 kdy: únor 22, 2016, 04:07:17 odpoledne »
Konečně to někdo řekl nahlas. Kungena normálně moc nemusím, ale v tomhle musim souhlasit.

Offline Annuvin

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: únor 22, 2016, 04:39:36 odpoledne »
neznam ho a wowko me nikdy nebavilo ale ma pravdu:D já si vždycky užívám tu cestu víc jak ten konec:D proto me ani nevadilo tolikrát začínat v L2 (mluvim o free serverech, které mě bavily víc jak offik:D )
In-game:
Thosaka Ema - Valkyrie
Thosaka Leleila - Witch (Hlavní alt:D)
Thosaka Tsuika - Ranger (PVP char:D)

Offline Krasty

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: únor 22, 2016, 04:56:20 odpoledne »
neznam ho a wowko me nikdy nebavilo ale ma pravdu:D já si vždycky užívám tu cestu víc jak ten konec:D proto me ani nevadilo tolikrát začínat v L2 (mluvim o free serverech, které mě bavily víc jak offik:D )

zlaté L2 začátky to sem ozkoušel snad všechny classy díky tomu :-D bych mohl vydat skoro encyklopedii na to

Offline Annuvin

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: únor 22, 2016, 05:01:11 odpoledne »
právě:D a pak už člověk zkoušel finty jako pojíždění bossů ve dvou/v jednom a podobně:D to byla aspoň zábava a člověk si vymyslel cokoli a nepotřeboval k tomu nic vyhrál si s tím co tam je:D
In-game:
Thosaka Ema - Valkyrie

Offline Annuvin

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: únor 22, 2016, 05:02:29 odpoledne »
a nejdýl v kuse sem hrál asi na DKtechu.. a pak na Czechgamers.. tam jsem byl pul roku hero v kuse to bylo fain:D:D
In-game:
Thosaka Ema - Valkyrie

Offline NoWay

• Rank #A
  • Nic tu není...
    • Zobrazit profil
    • BDO EU
« Odpověď #7 kdy: únor 22, 2016, 05:17:00 odpoledne »
Začátky LA2 jsem bohužel minul, ale WoWku jsem dal dost a troufám si říct, že BDO má přesto mnohem víc co nabídnout.

Offline Hypper

• Guild Members
  • Rank #D
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: únor 22, 2016, 05:43:14 odpoledne »
Mno samozrejme ma pravdu, ale holt dnes je doba ina trh MMORPG sa zmenil a ludia maju ine poziadavky ( max lvl hned a potom si honit pero jaky som silak ) Poznam to z vlastnych skusenosti viz :

Prve MMORPG som zacal hrat Ragnarok Online na czechro rok 2004
Potom som presiel na Lineage 2 niekedy v roku 2005 ( dktech , Onlinegamers , L2 crystal atd... proste ceska free Lineage 2 scena ) az do roku 2009.
V roku 2010 som zacal s WoW na ofiku kde som vydrzal do leta. Tak uvidime jak dlho vydrzim u BDO, ten krasny Lineage 2 grind z dob C1 az Interlude mal nieco do seba...

Offline Cortigez

• Guild Members
  • Rank #B
  • "Oko za oko a svět bude slepý" Mahátma Gándhí
    • Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: únor 22, 2016, 06:55:04 odpoledne »
Ono to je i tím že lidi jsou líní a vývojáři se jim snaží zavděčit tím že snižují nároky (rychlý exp rychlý max gear všechno jednoduché) tím ale ničí hru a hlavně endgame kdy za chvilku už nemáš moc co by si dělal.
Takhle to jde ve většině MMORPG už pár let a je dobře že BDO zahrálo na starou notu. Moc dobře si pamatuju jak špatně se v L2 expilo na vysokých lvlech ale o to byla větší radost z každého nového. Pár aspekty mi BDO právě Lineage II připomíná a jsem rád.
Wowko je klasika a první velké MMORPG své doby s masivní propagační kampaní. Proto umělo přitáhnout protože když ti někdo před tím řekl že vyšlo MMORPG tak skoro nikdo nevěděl co to je. Těd vycházejí po desítkách takže kdybych náhodou na BDO nenarazil a trochu detailněji se na něj nekouknul tak bych jen mávnul rukou s tím že to je určitě jen další z dlouhé nudné řady MMORPG.
Jak už psal i Roug měli by zapracovat na propagaci BDO aspoň pár reklam v televizi nebo něco podobného protože určitě existuje spousta hráčů kteří o BDO neví anebo jak jsem psal mávnou rukou že to je určitě jen další průměrné MMORPG.
Wowko je ale pro mě unikát který nikdo nepřekoná. Ještě nedávno jsem taky používal označení "wow killer" (kdyby se objevilo MMORPG které překoná wow) ale nejde porovnávat 2 MMORPG které jsou od sebe tolik let od vydání z čehož jedno je dalo by se říct základním kamenem MMORPG scény. Taky je pravda že současné WoW už ani není Wowko jako na začátku ale jen jakýsi mix všeho dohromady ve snaze si udržet platící hráče. Jediná možnost kdy by nějaké MMORPG dostalo nálepku "WoW killera" by bylo kdyby počet platících hráčů překonal rekord který kdysi vzniknul - Hra drží rekord v Guinessově knize rekordů za nejpopulárnější MMORPG hru. Na celém světě hru hrálo, ještě před vydáním datadisku Cataclysm již přes 12 milionů hráčů. Hra byla nejhranější v počtu měsíčně platících hráčů v období od června 2006 do roku 2008 i mezi lety 2008 a 2011 a to těžce pochybuju protože dnešní MMORPG už málokdy začínají s placenou verzí ale jedou rovnou free anebo pay to play takže to vlastně už ani nejde.
Já jen doufám že BDO neudělá podobnou chybu jako všichni okolo a než aby dali do hry nový datadisk který jí úplně pohřbí tak buď počká a fakt ho vyladí anebo ho radši nevydá vůbec (např. právě zmiňované WoW které od Cataclysmu šlo pomalu do kytek)

Offline Luka

• Rank #D
    • Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: únor 22, 2016, 09:28:36 odpoledne »
Skvěle to Kungen vysvětlil a nemůžu než na 100% souhlasit (z WOW jsem začínal hned jak vyšlo). Člověk se ani neuvědomí, jak ho produkt WOW upravil v pohledu na online hraní.

Offline NoWay

• Rank #A
  • Nic tu není...
    • Zobrazit profil
    • BDO EU
« Odpověď #11 kdy: únor 22, 2016, 09:34:53 odpoledne »
Jo, WoWko je úplně něco jiného než dřív.

Offline Cortigez

• Guild Members
  • Rank #B
  • "Oko za oko a svět bude slepý" Mahátma Gándhí
    • Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: únor 22, 2016, 10:13:15 odpoledne »
Každé MMORPG nemůže věčně zůstat na místě a musí přidat nový obsah jen měli od Blizzardu víc naslouchat hráčům a nikam nespěchat. U TBC se jim to povedlo výborně u LK se ještě dalo i když to už nebylo tak dobré jako v případě TBC no a dál katastrofa :-)

Offline Arty

• Guild Officers
  • Rank #B
    • Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: únor 22, 2016, 10:14:57 odpoledne »
Hodně dobré videjko :-)
PS: Všimněte si, kolikrát upozorní na to, že je BEST nebo součást BEST guildy nebo tak :D

Offline Krasty

• Administrátor
  • Rank #A
    • Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: únor 22, 2016, 10:18:12 odpoledne »
tak on to dělá naschvál :-D a snad s trouchou nadsázky :-D

49 Hostů, 7 Uživatelů
uživatelů
Stats
  • Celkem příspěvků: 227946
  • Celkem témat: 222321
  • Online Today: 79
  • Online Ever: 286
  • (červen 25, 2018, 08:42:14 dopoledne )
Uživatelů online